Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s. / Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.
EN / DE / FR / RU / PL

                                        DOVEDNOSTI – ATMOSFÉRA – KVALITA – ODBORNOST - LIDSKOST

 

 

 

CK DAKOL, s.r.o.

CK DAKOL, s.r.o.

Sídlo: 735 72 Petrovice u Karviné 570

IČ: 25860402

DIČ: CZ25860402

 

 

CK DAKOL, s.r.o. byla založena v roce 2000. Fakticky jsme však služby na poli cestovního ruchu realizovali již od roku 1997 pod hlavičkou Středního odborného učiliště Dakol. Od svého prvopočátku se specializujeme na vytváření vlastních produktů pro pobytové zájezdy především v Chorvatsku. Na rozdíl od ostatních cestovních kanceláří se snažíme veškeré služby spojené s pobytem klientů realizovat vlastními silami, čímž eliminujeme problémy a nežádoucí nepředvídatelné okolnosti, které většinou vznikají při spolupráci s dalšími subjekty.

 

Služeb CK DAKOL, s.r.o. využívají nejen individuální klienti, ale ve velké míře realizujeme ozdravné pobyty pro děti a pobyty pro pracovní kolektivy. Naše ceny jsou přijatelné pro široký okruh zákazníků a naše služby jsou na profesionální úrovni. Za dobu své existence jsme si získali důvěru mnoha klientů.

 

Kromě pořádání zájezdů zajišťujeme také dopravu svými autobusy a nabízíme cateringové služby a rozvoz obědového menu v regionu.

 

O kvalitách našich služeb svědčí získaná ocenění:

Hotel DAKOL je držitelem ceny Sdružení českých spotřebitelů "SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE“ roku 2007

CK DAKOL, s.r.o. je držitel titulu "PODNIKATEL ROKU 2007" a "PODNIKATEL ROKU 2008" v kategorii Společnost roku do 50 zaměstnanců za přínosné podnikání ve městě Karviná.

 

Kontakt:

David Totek, e-mail: totek.david@dakol-karvina.cz, tel. 777 567 197