Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s. / Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.
EN / DE / FR / RU / PL

Informace pro nástavbové a dálkové studium

Organizace výuky oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika - dálková forma

Organizace výuky nástavbového studia pro dálkovou formu 1. ročník - všeobecně vzdělávací předměty 1. pololetí 2019-2020

více

Organizace výuky nástavbového studia oboru Podnikání pro dálkovou formu

Organizace výuky nástavbového studia pro dálkovou formu 2. ročník - všeobecně vzdělávací předměty 1. pololetí 2019-2020 3. ročník - všeobecně vzdělávací předměty 1. pololetí 2019-2020  

více

Organizace výuky tříletých učebních oborů - dálková forma výuky

Organizace výuky tříletých učebních oborů - dálková forma výuky yu Službové obory  1. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020 2. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020 3. ročník - rozvrh všeobecně ...

více

Organizace výuky oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika - dálková forma

Organizace výuky nástavbového studia pro dálkovou formu

1. ročník - všeobecně vzdělávací předměty 1. pololetí 2019-2020

Organizace výuky nástavbového studia oboru Podnikání pro dálkovou formu

Organizace výuky nástavbového studia pro dálkovou formu

2. ročník - všeobecně vzdělávací předměty 1. pololetí 2019-2020

3. ročník - všeobecně vzdělávací předměty 1. pololetí 2019-2020

 

Organizace výuky tříletých učebních oborů - dálková forma výuky

Organizace výuky tříletých učebních oborů - dálková forma výukyyu

Službové obory 

1. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020

2. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020

3. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020

Technické obory

1. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020

2. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020

3. ročník - rozvrh všeobecně vzdělávacích předmětů 1. pololetí 2019-2020

Konzultační hodiny

 

Seznam vyučujících

Třídní učitel 1. ročníků – Ing. Bc. Filip Szkorupa e-mail: szkorupa.filip@dakol-karvina.cz

Třídní učitelka 2. a 3. ročníků – Mgr. Štětková, e-mail: stetkova.iveta@dakol-karvina.cz