Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s. / Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.
EN / DE / FR / RU / PL

                                        DOVEDNOSTI – ATMOSFÉRA – KVALITA – ODBORNOST - LIDSKOST

 

 

 

Školní restaurace

Školní restaurace

Vážení rodiče a žáci,   stravování na Vyšší odborné škole DAKOL a Střední odborné škole DAKOL, o.p.s. a  Středním odborném učilišti DAKOL, s. r. o. zajišťuje od 1. 9. 2015 společnost PRIMIREST – zařízení školního stravováni spol. s r.o. Společnost Primirest působí na českém trhu vice ...

více

Školní restaurace

Vážení rodiče a žáci,

 

stravování na Vyšší odborné škole DAKOL a Střední odborné škole DAKOL, o.p.s. a  Středním odborném učilišti DAKOL, s. r. o. zajišťuje od 1. 9. 2015 společnost PRIMIREST – zařízení školního stravováni spol. s r.o. Společnost Primirest působí na českém trhu vice než 20 let a v současné době poskytuje službu pro vice než 180 škol v celé České republice. Ve školním stravování nabízí služby, které patří mezi nadstandardní. Společnost je zaregistrována v síti školských zařízení a při své činnosti důsledně dbá na dodržování platné legislativy, která se ke školnímu stravování vztahuje.

 

Školní restaurace nabízí svým strávníkům následující způsob stravování:

  • Hosté si vybírají z nabídky 3 druhů hlavních jídel objednávkovým způsobem den předem do 13:30 hodin.
  • Obědové menu se skládá z polévky, hlavního jídla, nápoje, doplňku (salátu nebo dezertu 5x v týdnu)
  • Dále nabízí svačinový servis - obložené čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, …
  • Obědy si přesto lze objednat prostřednictvím komunikačního portálu, který naleznete na stránkách www.mujprimirest.cz

 

Pro úspěšný vstup do stravovacího systému společnosti Primirest, si dovolujeme uvést několik zásadních informací a postupů, které je potřeba dodržet:

 

• VYPLNIT  PŘIHLÁŠKU

Přihlášky jsou předány s autorizačními kódy pro vstup na  webové stránky Primirestu. Ostatní strávníci v případě zájmu budou mít k dispozici volné přihlášky dostupné v kanceláři školní jídelny. Přihlášku je třeba vyplnit  a odevzdat,  ale její vyplnění nezavazuje žáky k pravidelnému odebírání obědů a doplňkového sortimentu.  

 

• KONTO STRÁVNÍKA

Na přihlášce je uvedeno číslo účtu, na který se zasílá hotovost určená pro konzumaci. Každý strávník má vlastní variabilní symbol jeho konta. Platební operace lze provádět na kontě  -  převodním příkazem, vkladem hotovosti na pobočce KB nebo hotovostním vkladem přímo na pokladně v jídelně. Nově lze platit QR kódem - informace zde.

 

• PŘIHLÁŠENÍ  DO KOMUNIKAČNÍHO PORTÁLU

Každý strávník má ke svému účtu zřízen dálkový přístup. Pro jeho získání je potřeba bezplatná registrace (vygenerování autorizačního kódu)

 

• ZAKOUPENÍ ČIPU

Odečtení oběda z osobního účtu bude probíhat čipem na pokladně. Čip si strávníci mohou zakoupit ve školní jídelně DAKOL Petrovice u Karviné, DAKOL Orlová  a DAKOL Havířov. Cena čipu je 130,- Kč.

 

• JAK FUNGUJE KOMUNIKAČNÍ  PORTÁL

Na komunikačním portálu www.mujprimirest.cz se dozvíte informace o konzumaci, stavu zůstatku na účtu nebo možnosti nastavení posílání výše zůstatku na kartě SMS zprávou nebo  e-mailem.

 

• INFORMACE O CENÁCH OBĚDŮ:

 

Žáci, studenti (15 a více let)   42,- Kč
Zaměstnanci 55,- Kč
Externí strávnící 89,- Kč

 

Vaše dotazy ráda zodpoví vedoucí školní jídelny p. Jiřina Stehlíková na tel. 731 438 484.

 

Manuál k objednávkovému systému PRIMIREST